91 431-57-45 +48 501-284-624

O firmie

"Szulc Nieruchomości" oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie obrotu nieruchomościami. Rozszerzyliśmy zakres naszych działań o usługi geodezyjne, architektoniczne, ogólnobudowlane i pomoc w uzyskaniu kredytu. Mamy nadzieję, że oferty i propozycje usług naszego biura spotkają się z Państwa zainteresowaniem.

Posiadamy obowiązkową polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodowej.

Oferujemy Państwu:

  • sprzedaż, kupno, wynajem
  • projekty architektoniczne z uzgodnieniami: domy jednorodzinne, domy wielorodzinne, obiekty przemysłowe, adaptacje lokali
  • pomoc w uzyskaniu kredytu
  • wykonywanie przyłączy: gazowego, energetycznego, wodnego, kanalizacyjnego

"Szulc Nieruchomości" pracuje w oparciu o licencję zawodową nr 6665 pośrednika w obrocie nieruchomościami nadaną przez Ministra Budownictwa.

Wszelkie działania naszego biura objęte są ustawowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.
Biuro Obrotu Nieruchomościami Villa Szulc służy Państwu pośrednictwem przy zakupie, sprzedaży, dzierżawie, najmie nieruchomości, gruntów, lokali mieszkalnych i użytkowych.

Zajmujemy się również wykonywaniem kompletnych dokumentacji projektowych - od pomysłu, do pozwolenia na budowę w zakresie:

  • budownictwa mieszkaniowego
  • budownictwa użyteczności publicznej: hoteli,biur,hal handlowych i magazynowych, budynków wielokondygnacyjnych
  • usług geodezyjnych
  • profesjonalnych usług w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz
  • pomocy w uzyskaniu kredytu na zakup lub budowę nieruchomości

Współpracują z nami firmy specjalizujące się w inwestycjach "pod klucz" - od stanu surowego, poprzez prace wykończeniowe, aż po zagospodarowanie terenu.

Zapewniamy kompleksowość działań, pełną obsługę prawno- organizacyjną transakcji, oraz doradztwo w toku rokowań między stronami.
Dzięki ścisłej współpracy z notariuszami, kancelariami prawnymi przeprowadzimy Państwa przez labirynt zawiłości prawnych i administracyjnych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że wśród propozycji znajdziecie Państwo tę, która godna będzie Waszej uwagi.

Prezentujemy Państwu oferty rynku pierwotnego i wtórnego w szerokim zakresie cenowym, mając na względzie różne potrzeby i możliwości.